JÓGOVÉ KURZY

KURZ JÓGA OD ZAČÁTKU SPRÁVNĚ - DYNAMICKÁ VINYASA 

Kurz jógy pro věčné i úplné začátečníky. Soustředíme se na vybudování pevných jógových základů jako je správné dýchání, správné postavení těla v jógových pozicích a celkový přístup k životu z pohledu jógové filozofie.

Mým cílem, je umět žít a užívat si život bez bolesti těla i duše :) 


Kde: studio jógy a pilates na ulici Svárov 936

Kdy: 

úterý v 17.00- 18.15

čtvrtek 8.30 - 9.45

              18.30 - 19.45KURZ - RELAXAČNÍ A FYZIO JÓGA    

Každý kalendářní půlrok vedu na lekce relaxační jógy kombinované s jógou fyzioterapeutickou. Mým cílem v těchto lekcích je se nejen příjemně protáhnout a z relaxovat ale i v jemností mobilizovat páteř, všechny hlavní klouby, aktivovat hluboký stabilizační systém a správný dechový stereotyp. Pěstovat vědomou pozornost, vnímavost k sobě samým s vlídností, laskavostí. A navodit tak stav duševní pohody. 

Kde: studio jógy a pilates na ulici Svárov 936

Kdy: 

pondělí17.15 - 18.30 

                 18.45 -20.00  

úterý :8.30 - 9.45   

čtvrtek17.00 - 18.15  KURZ - RELAXAČNÍ A FYZIO SENIOR JÓGA 

.Lekce podobné předchozímu kurzu. Velmi jemné, kombinované senior jógy s jógou fyzioterapeutickou a relaxační, S ohledem na věk a možnosti klientů.

Kde: studio jógy a pilates na ulici Svárov 936

Kdy: středa

9.15 - 10.30 KURZ - DYNAMICKÁ VINYASA JÓGA

PRO PRAKTIKUJÍCÍ

Jsou hravé lekce jógy, střední obtížnosti, Okořeněné špetkou freestylu a špetkou fyzia. Jsou určeny jak pro mírně pokročilé jógíny, kteří se nebojí dát si do těla, tak pro zkušené milovníky jógy.

Kde: studio jógy a pilates na ulici Svárov 936

Kdy: středa: 18.45 - 20.00
PILATES


Pilates je jedinečná cvičební metoda, jejímž cílem je nácvik správného držení těla a dýchání, flexibility a upevnění správných pohybových stereotypů. Skupinové lekce jsou zaměřeny na posílení a protažení svalů celého těla. Speciální důraz je kladen na aktivaci hlubokého stabilizačního systému a dýchání. Pilates posiluje a tvaruje svaly bez mohutného nárůstu svalové hmoty. Jde o efektivní a bezpečný trénink svalové síly a vytrvalosti, flexibility, koordinace a rovnováhy. 

Kde: studio jógy a pilates na ulici Svárov 936


Kdy: úterý 18,30 - 19.30 
PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO