SKUPINOVÉ LEKCE

Každý týden si můžete vybrat z lekcí různé intenzity a pokročilosti na 2 místech - Vsetín a Valašská Polanka. 

Pro vstup do studia, tělocvičny platí podmínky pro vnitřní sportoviště dle aktuálního nařízení MZČR. 

Některé lekce jsou nastaveny jako kurzy a cena kurzu je vždy výhodnější než jednotlivé vstupy. Přehled  kurzů naleznete zde: https://www.jogaslidou.cz/kurzy/

Lekce ve Valašské Polance jsou otevřené. Je možno přijít i bez registrace. S ní máte jistotu, že pokud by byla změna, dozvíte se to včas :)

Na všechny mé lekce ve vsetínském jógovém studiu se prosím registrujte předem na:  https://calendiari.com/admin#/events

Svárov 936, Vsetín

Cena lekce 160Kč /1,15h 140Kč/ 1h

Formou kurzovného 150 Kč

Registrace:  

Pohostinství pod Nádražím,  

Valašská Polanka 204 

Cena lekce 130 Kč + 20 Kč za sál

Bez registrace 


NAJDĚTE TU PRAVOU LEKCI PRO VÁS

RELAXAČNÍ JÓGA 

Relaxační jóga vychází z klasické hatha jógy, ale klade největší důraz na dech - nikoliv na tělo a mysl. Nenutíte se do žádné pozice, jste svědky svého těla, sledujete, jak se hýbá a jak dýchá. 

Dech je jako řeka, která vás vede z jedné pozice (ásany) do druhé. Když máte pocit, že vašemu tělu nějaká póza nevyhovuje, prostě ji neděláte. V lekcích se nádherně uvolníte a jemně protáhnete, jejich přirozenou součástí jsou i klasické jógové relaxace.

JÓGA VE VALAŠSKÉ POLANCE

Lekce ve Valašské Polance je zaměřená na formování postavy, dodání nové energie a zvýšení pružnosti těla.

Během cvičení dochází k uvolnění energetických drah v těle, k mentálnímu uvolnění a získání soustředěné mysli.

Ve Valašské Polance cvičíme v Pohostinství pod Nádražím. S sebou si vezměte volné, pohodlné oblečení, podložku, popřípadě deku k relaxaci.

PILATES

Pilates, je cvičební program, který po mnoho desítek let pomáhá lidem na celém světě cítit se i vypadat lépe - pohybovat se bez bolestí, aktivovat hluboký stabilizační systém a kontrolovat svalové zapojení, tvarovat postavu a budovat pevné, ale štíhlé svaly celého těla

Systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu do všech periferních částí těla.

FYZIOTERAPEUTICKÁ JÓGA PROTI BOLESTI ZAD

Tato jóga je zaměřena rehabilitačně. Důraz je kladen především na prevenci bolesti zad, všech velkých kloubů se zaměřením na harmonizaci hlubokého stabilizačního systému.  Mým cílem v těchto lekcích je se nejen příjemně protáhnout a z relaxovat ale i v jemností mobilizovat páteř, všechny hlavní klouby, aktivovat hluboký stabilizační systém a správný dechový stereotyp. Pěstovat vědomou pozornost, vnímavost k sobě samým s vlídností, laskavostí. A navodit tak stav duševní pohody.


RANNÍ JÓGA

Lekce pojatá jako příjemný jógový začátek dne formou nenáročné hatha jógy. Rozproudí vám krev v žilách, pomůže protáhnout a zahřát celé tělo a hned od rána vás naladí na pozitivní energii. Začněte váš den s úsměvem. Lekce je vhodná i pro začátečníky. 

DYNAMICKÁ VINYASA JÓGA

Obohaťte svůj život o dynamickou jógovou praxi s freestyle jógou intenzivnější lekcí, kde se střídá síla, vytrvalost, dynamika, jemnost i odpočinek. I jóga může být hra. Lekce je vhodná pro toho, kdo pravidelně cvičí a kdo si chce užít energii dynamické jógy ve skupině bez očekávání.

JÓGA PRO MUŽE

Jóga pro muže je zaměřená více na protažení a uvolnění hrudní páteře, ramen, bederní části zad a hamstringů (zadní strany stehen) Také se zaměřujeme na hluboký stabilizační systém páteře a s ním spojený správný dechový stereotyp. 

Jóga je ideálním doplňkem posilování a kompenzací jak sedavého způsobu života, tak stresujícího prostředí podnikání a zaměstnání. Odbourá napětí v mysli i ve svalech. Jóga pečuje o zatížené klouby, pomáhá snižovat riziko úrazu při sportu a urychluje rekonvalescenci, pomáhá s koncentrací.

JÓGA PRO RADOST 

Relaxační jóga okořeněná trochou dynamiky a síly. Jóga je sjednocení těla, mysli a duše. Tato lekce vám dodá svěžest, energii a zvýší pružnost vašeho těla. Aktivujeme energii, odbouráme fyzické i psychické bloky, protáhneme tělo a dosáhneme celkového uvolnění.

JÓGA PRO SENIORY

Jógové cvičení zaměřené na praxi cvičenců vyššího věku. Lekce jsou v pomalejším tempu, zaměřeny na udržení a zlepšení rozsahu pohybu, na rozvoj svalové síly, koordinaci, rovnováhu. Věnujeme se také dechovým a relaxačním cvičením. Čistá radost z objevování a pěstování vědomé pozornosti, vnímavosti k sobě samým s vlídností a laskavostí. Radost z poznávání a přijímání toho kým jsme. V lekcích se příjemně protáhneme, posílíme, nadechneme a zrelaxujeme.

JÓGOVÉ KURZY

KURZ - VINYASA JÓGA OD ZAČÁTKU SPRÁVNĚ 

Kurz jógy pro věčné i úplné začátečníky. Soustředíme se na vybudování pevných jógových základů jako je správné dýchání, správné postavení těla v jógových pozicích a celkový přístup k životu z pohledu jógové filozofie. 

Mým cílem, je umět žít a užívat si život bez bolesti těla i duše :) 

Na současné kurzy se můžete přihlásit na: https://calendiari.com/admin#/events

KURZ - RELAXAČNÍ A FYZIO JÓGA    

Každý kalendářní půlrok vedu na lekce relaxační jógy kombinované s jógou fyzioterapeutickou. Mým cílem v těchto lekcích je se nejen příjemně protáhnout a z relaxovat ale i v jemností mobilizovat páteř, všechny hlavní klouby, aktivovat hluboký stabilizační systém a správný dechový stereotyp. Pěstovat vědomou pozornost, vnímavost k sobě samým s vlídností, laskavostí. A navodit tak stav duševní pohody.


Pokud máte zájem připojit se, můžete se přihlásit: https://calendiari.com/admin#/events

KURZ - RELAXAČNÍ A FYZIO SENIOR JÓGA 


.Lekce podobné předchozímu kurzu. Velmi jemné, kombinované senior jógy s jógou fyzioterapeutickou a relaxační, S ohledem na věk a možnosti klientů.

 Pokud máte zájem , můžete se přihlásit na: https://calendiari.com/admin#/events


KURZ- DYNAMICKÁ 

VINYASA JÓGA

Jsou hravé lekce jógy, střední obtížnosti, Okořeněné špetkou freestylu a špetkou fyzia. Jsou určeny jak pro mírně pokročilé jógíny, kteří se nebojí dát si do těla, tak pro zkušené milovníky jógy.

Pokud máte zájem můžete se přihlásit:

 https://calendiari.com/admin#/events


PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO