SKUPINOVÉ LEKCE

Každý týden si můžete vybrat z lekcí různé intenzity a pokročilosti na 3 místech - Vsetín, Valašská Polanka a nově i Hošťálková.

Na všechny mé lekce ve vsetínském jógovém studiu se prosím registrujte předem na: https://www.jogaslidou.cz/rozvrh/ . Ve studiu jsou k zajištěny podložky, případné pomůcky, pitný režim :) 

Některé lekce jsou nastaveny jako kurzy a cena kurzu je vždy výhodnější než jednotlivé vstupy. Přehled  kurzů naleznete zde: https://www.jogaslidou.cz/kurzy/. Pro vás, kteří máte u mě zakoupený kurz a chcete si přijít zacvičit i jindy v týdnu, platí pro vás na další vstupy zvýhodněná cena, a to cena jako v kurzu.

Výhodněji u mě můžete zakoupit i kredit. Při koupi kreditu za 2000kč platného 3měsíce ode mě dostanete dárek v podobě dalšího kreditu v hodnotě 400Kč.

Na lekce v Hošťálkové a Valašské Polance se prosím registrujte přes rezervační systém: https://www.jogaslidou.cz/rozvrh/ . Lze přijít i bez něj,  jen případné změny se nedozvíte včas. S sebou si vezměte podložku, případně deku k relaxaci.


ZŠ Hošťálková

Hošťálková 380

Cena lekce 150 Kč

Registrace:

https://www.jogaslidou.cz/rozvrh/

ze dvora Svárov 936, Vsetín 

Cena lekce 200Kč /1,15h 170Kč/ 1h

Formou kurzovného 170 Kč

Registrace:  

https://www.jogaslidou.cz/rozvrh/

Pohostinství pod Nádražím,  

Valašská Polanka 204 

Cena lekce 130 Kč + 20 Kč za sál

 Registrace:

https://www.jogaslidou.cz/rozvrh/


NAJDĚTE TU PRAVOU LEKCI PRO VÁS

RELAXAČNÍ JÓGA 

Relaxační jóga vychází z klasické hatha jógy, ale klade největší důraz na dech - nikoliv na tělo a mysl. Nenutíte se do žádné pozice, jste svědky svého těla, sledujete, jak se hýbá a jak dýchá. 

Dech je jako řeka, která vás vede z jedné pozice (ásany) do druhé. Když máte pocit, že vašemu tělu nějaká póza nevyhovuje, prostě ji neděláte. V lekcích se nádherně uvolníte a jemně protáhnete, jejich přirozenou součástí jsou i klasické jógové relaxace.

JÓGA VE VALAŠSKÉ POLANCE

Lekce ve Valašské Polance je zaměřená na formování postavy, dodání nové energie a zvýšení pružnosti těla.

Během cvičení dochází k uvolnění energetických drah v těle, k mentálnímu uvolnění a získání soustředěné mysli.

Ve Valašské Polance cvičíme v Pohostinství pod Nádražím. S sebou si vezměte volné, pohodlné oblečení, podložku, popřípadě deku k relaxaci.

RANNÍ JÓGA

Lekce pojatá jako příjemný jógový začátek dne formou nenáročné hatha jógy. Rozproudí vám krev v žilách, pomůže protáhnout a zahřát celé tělo a hned od rána vás naladí na pozitivní energii. Začněte váš den s úsměvem. Lekce je vhodná i pro začátečníky. 

JÓGA PRO SENIORY

Jógové cvičení zaměřené na praxi cvičenců vyššího věku. Lekce jsou v pomalejším tempu, zaměřeny na udržení a zlepšení rozsahu pohybu, na rozvoj svalové síly, koordinaci, rovnováhu. Věnujeme se také dechovým a relaxačním cvičením. Čistá radost z objevování a pěstování vědomé pozornosti, vnímavosti k sobě samým s vlídností a laskavostí. Radost z poznávání a přijímání toho kým jsme. V lekcích se příjemně protáhneme, posílíme, nadechneme a zrelaxujeme.


PILATES

Pilates, je cvičební program, který po mnoho desítek let pomáhá lidem na celém světě cítit se i vypadat lépe - pohybovat se bez bolestí, aktivovat hluboký stabilizační systém a kontrolovat svalové zapojení, tvarovat postavu a budovat pevné, ale štíhlé svaly celého těla

Systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu do všech periferních částí těla.

JÓGA PRO RADOST 

Relaxační jóga okořeněná trochou dynamiky a síly. Jóga je sjednocení těla, mysli a duše. Tato lekce vám dodá svěžest, energii a zvýší pružnost vašeho těla. Aktivujeme energii, odbouráme fyzické i psychické bloky, protáhneme tělo a dosáhneme celkového uvolnění.

FYZIOTERAPEUTICKÁ JÓGA 

Tato jóga je zaměřena rehabilitačně. Důraz je kladen především na prevenci bolesti zad, všech velkých kloubů se zaměřením na harmonizaci hlubokého stabilizačního systému. Mým cílem v těchto lekcích je se nejen příjemně protáhnout a z relaxovat ale i v jemností mobilizovat páteř, všechny hlavní klouby, aktivovat hluboký stabilizační systém a správný dechový stereotyp. Pěstovat vědomou pozornost, vnímavost k sobě samým s vlídností, laskavostí. A navodit tak stav duševní pohody.

DYNAMICKÁ VINYASA JÓGA

Obohaťte svůj život o dynamickou jógovou praxi s freestyle jógou - intenzivnější lekcí, kde se střídá síla, vytrvalost, dynamika, jemnost i odpočinek. I jóga může být hra. Lekce je vhodná pro toho, kdo pravidelně cvičí a kdo si chce užít energii dynamické jógy ve skupině bez očekávání.

JÓGOVÉ KURZY

KURZ - VINYASA JÓGA OD ZAČÁTKU SPRÁVNĚ 

Kurz jógy pro věčné i úplné začátečníky. Soustředíme se na vybudování pevných jógových základů jako je správné dýchání, správné postavení těla v jógových pozicích a celkový přístup k životu z pohledu jógové filozofie. 

Mým cílem, je umět žít a užívat si život bez bolesti těla i duše :) 

Nové kurzy od září: Přihlásit se můžete zde:

úterý 17.00 - 18.15 https://calendiari.com/event/UHw7OYv4gU

čtvrtek 8.30 - 9,45 https://calendiari.com/event/rALMY9SgZU

čtvrtek 18.30 - 19,45 https://calendiari.com/event/Vz4QlmwGf0

KURZ - RELAXAČNÍ A FYZIO JÓGA   

Lekce relaxační jógy kombinované s jógou fyzioterapeutickou. Mým cílem v těchto lekcích je se nejen příjemně protáhnout a z relaxovat ale i v jemností mobilizovat páteř, všechny hlavní klouby, aktivovat hluboký stabilizační systém a správný dechový stereotyp. Pěstovat vědomou pozornost, vnímavost k sobě samým s vlídností, laskavostí. A navodit tak stav duševní pohody.

Nové kurzy od září: Přihlásit se můžete zde:

pondělí 17.15 - 18.30 https://calendiari.com/event/XnRABZwUe0

               18.45 - 20.00 https://calendiari.com/event/_cg7JW7Rv0

úterý       8.30 - 9,45 https://calendiari.com/event/FoZAfSFOEE

čtvrtek    17.00 - 18.15 https://calendiari.com/event/CehqD5HZyU

KURZ - RELAXAČNÍ A FYZIO SENIOR JÓGA 


.Lekce podobné předchozímu kurzu. Velmi jemné, kombinované senior jógy s jógou fyzioterapeutickou a relaxační, S ohledem na věk a možnosti klientů.

Nový kurz od září: středa 8.30 - 9.45

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/O5DsPNUmmU


KURZ- DYNAMICKÁ 

VINYASA JÓGA 

Jsou hravé lekce jógy, střední obtížnosti, okořeněné špetkou freestylu a špetkou fyzia. Jsou určeny jak pro mírně pokročilé jógíny, kteří se nebojí dát si do těla, tak pro zkušené milovníky jógy.

Nový kurz od září: středa 18.45 - 20.00

Přihlásit se můžete zde:  https://calendiari.com/event/4WFQzXqhlkPŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO