SKUPINOVÉ LEKCE

Každý týden si můžete vybrat z lekcí různé intenzity a pokročilosti na 2 místech - Vsetín, Valašská Polanka.

Na všechny mé lekce a kurzy ve se prosím registrujte předem na: https://www.jogaslidou.cz/rozvrh/ . Ve studiu jsou k zajištěny podložky, případné pomůcky, pitný režim :) 

Některé lekce jsou nastaveny jako kurzy a cena kurzu je vždy výhodnější než jednotlivé vstupy. Přehled  kurzů naleznete zde: https://www.jogaslidou.cz/kurzy/. Pro vás, kteří máte u mě zakoupený kurz a chcete si přijít zacvičit i jindy v týdnu, platí pro vás na další vstupy zvýhodněná cena, a to cena jako v kurzu.

Výhodněji u mě můžete zakoupit i kredit. Při koupi kreditu za 2200kč platného 3měsíce ode mě dostanete dárek v podobě dalšího kreditu v hodnotě 440Kč.

ze dvora Svárov 936, Vsetín 

Cena lekce 200Kč /1,15h 170Kč/ 1h

Formou kurzovného 170 Kč

Registrace:  

https://www.jogaslidou.cz/rozvrh/

Pohostinství pod Nádražím,  

Valašská Polanka 204 

Cena lekce 200 Kč

 Registrace:

https://www.jogaslidou.cz/rozvrh/


NAJDĚTE TU PRAVOU LEKCI PRO VÁS

RELAXAČNÍ JÓGA 

Relaxační jóga vychází z klasické hatha jógy, ale klade největší důraz na dech - nikoliv na tělo a mysl. Nenutíte se do žádné pozice, jste svědky svého těla, sledujete, jak se hýbá a jak dýchá. 

Dech je jako řeka, která vás vede z jedné pozice (ásany) do druhé. Když máte pocit, že vašemu tělu nějaká póza nevyhovuje, prostě ji neděláte. V lekcích se nádherně uvolníte a jemně protáhnete, jejich přirozenou součástí jsou i klasické jógové relaxace.

JÓGA VE VALAŠSKÉ POLANCE

Lekce ve Valašské Polance je zaměřená na formování postavy, dodání nové energie a zvýšení pružnosti těla.

Během cvičení dochází k uvolnění energetických drah v těle, k mentálnímu uvolnění a získání soustředěné mysli.

Ve Valašské Polance cvičíme v Pohostinství pod Nádražím. S sebou si vezměte volné, pohodlné oblečení, podložku, popřípadě deku k relaxaci.

ZDRAVOTNÍ QIGONG

Qigong podporuje fyzické a emocionální zdraví. Skrze pomalé pohyby, protažení, dech a vedení pozornosti můžeme odstranit blokády v našem těle. Jemné, na energii bohaté pohyby nás dovedou do meditativního stavu, ve kterém nalezneme uvolnění a vnitřní klid. Jsme-li uvolněni, energetické dráhy, akupunkturní body a samoléčebné síly těla se aktivují a životní energie Qi (Čchi) může tělem volně a ve zvětšeném množství protékat. Jestliže Qi tělem protéká, je tělo v rovnováze, cítíme se zdraví. Qigong působí preventivně, posiluje imunitní systém, napomáhá pohyblivosti, podporuje koncentraci a všeobecný zdravotní stav. Zároveň procvičuje klouby, šlachy a svaly, ale nepřetěžuje je. Pravidelným cvičením po dobu delšího časového období se učíme kontrolovat svůj dech, zlepšovat příjem Qi a navazovat dialog se sebou samotnými.

JÓGA PRO SENIORY

Jógové cvičení zaměřené na praxi cvičenců vyššího věku. Lekce jsou v pomalejším tempu, zaměřeny na udržení a zlepšení rozsahu pohybu, na rozvoj svalové síly, koordinaci, rovnováhu. Věnujeme se také dechovým a relaxačním cvičením. Čistá radost z objevování a pěstování vědomé pozornosti, vnímavosti k sobě samým s vlídností a laskavostí. Radost z poznávání a přijímání toho kým jsme. V lekcích se příjemně protáhneme, posílíme, nadechneme a zrelaxujeme.


PILATES

Pilates, je cvičební program, který po mnoho desítek let pomáhá lidem na celém světě cítit se i vypadat lépe - pohybovat se bez bolestí, aktivovat hluboký stabilizační systém a kontrolovat svalové zapojení, tvarovat postavu a budovat pevné, ale štíhlé svaly celého těla

Systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu do všech periferních částí těla.

RANNÍ JÓGA

Lekce pojatá jako příjemný jógový začátek dne formou nenáročné hatha jógy. Rozproudí vám krev v žilách, pomůže protáhnout a zahřát celé tělo a hned od rána vás naladí na pozitivní energii. Začněte váš den s úsměvem. Lekce je vhodná i pro začátečníky.  

JÓGA PRO RADOST 

Relaxační jóga okořeněná trochou dynamiky a síly. Jóga je sjednocení těla, mysli a duše. Tato lekce vám dodá svěžest, energii a zvýší pružnost vašeho těla. Aktivujeme energii, odbouráme fyzické i psychické bloky, protáhneme tělo a dosáhneme celkového uvolnění.

FYZIOTERAPEUTICKÁ JÓGA 

Tato jóga je zaměřena rehabilitačně. Důraz je kladen především na prevenci bolesti zad, všech velkých kloubů se zaměřením na harmonizaci hlubokého stabilizačního systému. Mým cílem v těchto lekcích je se nejen příjemně protáhnout a z relaxovat ale i v jemností mobilizovat páteř, všechny hlavní klouby, aktivovat hluboký stabilizační systém a správný dechový stereotyp. Pěstovat vědomou pozornost, vnímavost k sobě samým s vlídností, laskavostí. A navodit tak stav duševní pohody.

DYNAMICKÁ VINYASA JÓGA

Obohaťte svůj život o dynamickou jógovou praxi s freestyle jógou - intenzivnější lekcí, kde se střídá síla, vytrvalost, dynamika, jemnost i odpočinek. I jóga může být hra. Lekce je vhodná pro toho, kdo pravidelně cvičí a kdo si chce užít energii dynamické jógy ve skupině bez očekávání.

JÓGOVÉ KURZY

KURZ - VINYASA ZDRAVĚ PRO MÍRNĚ POKROČILÉ A VĚČNÉ ZAČÁTEČNÍKY

Kurz jógy pro mírně pokročilé, věčné i úplné začátečníky. Soustředíme se na vybudování pevných jógových základů jako je správné dýchání, správné postavení těla v jógových pozicích a celkový přístup k životu z pohledu jógové filozofie. 

Mým cílem, je umět žít a užívat si život bez bolesti těla i duše :) 

Nové kurzy od ledna:  Přihlásit se můžete zde:

úterý: 17.00 - 18.15 https://calendiari.com/event/mSS1T-CSik

čtvrtek 8.30 - 9,45 https://calendiari.com/event/_GhNhfZle0

                18.30 - 19,45 https://calendiari.com/event/1THaI4o50E

KURZ - RELAXAČNÍ A FYZIO JÓGA   

Lekce relaxační jógy kombinované s jógou fyzioterapeutickou. Mým cílem v těchto lekcích je se nejen příjemně protáhnout a z relaxovat ale i v jemností mobilizovat páteř, všechny hlavní klouby, aktivovat hluboký stabilizační systém a správný dechový stereotyp. Pěstovat vědomou pozornost, vnímavost k sobě samým s vlídností, laskavostí. A navodit tak stav duševní pohody.

Nové kurzy od ledna:  Přihlásit se můžete zde:

pondělí: 17.15 - 18.30 https://calendiari.com/event/APQOvi19Ik

               18.45 - 20.00 https://calendiari.com/event/qw49cGAFD0

úterý:       8.30 - 9,45 https://calendiari.com/event/kMehwmi_9U

čtvrtek:    17.00 - 18.15 https://calendiari.com/event/3KiIuyOmvE 

KURZ - RELAXAČNÍ A FYZIO SENIOR JÓGA 

Lekce podobné předchozímu kurzu. Velmi jemné, kombinované senior jógy s jógou fyzioterapeutickou a relaxační, S ohledem na věk a možnosti klientů.

Nový kurz od ledna: středa 8.30 - 9.45

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/0adO3yhUpE


KURZ- DYNAMICKÁ VINYASA JÓGA PRO PRAKTIKJÍCÍ

Jsou hravé lekce jógy, střední obtížnosti, okořeněné špetkou freestylu a špetkou fyzia. Jsou určeny jak pro mírně pokročilé jógíny, kteří se nebojí dát si do těla, tak pro zkušené milovníky jógy.

Nový kurz od ledna: Přihlásit se můžete zde:

středa: 18.45 - 20.00 https://calendiari.com/event/-xeKeiGWs0
KURZ - JÓGA ZDRAVĚ VE VALAŠSKÉ POLANCE 10+1

Mým cílem v těchto lekcích je se nejen příjemně protáhnout a z relaxovat ale i v jemností mobilizovat páteř, všechny hlavní klouby, aktivovat hluboký stabilizační systém a správný dechový stereotyp. Soustředíme se na vybudování pevných jógových základů jako je správné dýchání, správné postavení těla v jógových pozicích a celkový přístup
k životu z pohledu jógové filozofie.
V druhé části Intenzivnější jógová praxe, kde se střídá síla, vytrvalost, dynamika, jemnost i odpočinek.
Na konci se budeme věnovat pránájámě - řízení energie v těle za pomocí dechových technik.
Naučíme se pěstovat vědomou pozornost, vnímavost k sobě samým
s vlídností, laskavostí. Navodit stav duševní pohody:)

Na kurz od ledna se můžete přihlásit zde:

středa 17.00 - 18.15 

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO