JÓGA V ITALSKÝCH DOLOMITECH

Pojďte si užít aktivní dovolenou na největší vysokohorské alpské louce v Evropě

Alpe di Siusi.

Oblast Seiser Alm / Alpe di Siusi se rozprostírá v nadmořské výšce 1.850 - 2.350 m n.m. a patří k nejvýše položením horským pastvinám. Oblast patří k nejvíce prosluněným v Alpách a tak zde můžete užívat slunečních paprsků 310 dní v roce.Představte si, že každé ráno, jakmile otevřete oči, se vaše pohledy setkají s nádhernou panoramou Dolomit, kde se nebeská modř splývá s jemnými růžovými odlesky vycházejícího slunce. Tato magická scéna může být začátkem vašeho každodenního dobrodružství, když se rozhodnete strávit několik dní v našem jóga retreatu, kde harmonie, relaxace a aktivní odpočinek jdou ruku v ruce. 


Proč si vybrat náš jóga retreat v Dolomitech? 

Vyjímečná poloha ubytování ve výšce 1.890 m n. m. vám nabízíme příležitost probouzet se každé ráno na nejvyšší louce Evropy s výhledem na štíty hor a zažít tak jedinečný pocit spojení s přírodou. Ubytování v útulných apartmánech vám poskytne veškerý komfort, naše polopenze vám umožní ochutnat to nejlepší z italské kuchyně bez jakýchkoli starostí. 

Náš rozmanitý program vám nabízí možnost zažít jógu nejen při východu a západu slunce, ale také se věnovat turistice, objevovat krásy Dolomit na horském kole, nebo se prostě jen oddávat relaxaci a vychutnávat si Aperol Spritz s výhledem na majestátní hory. 


Co vás čeká během pobytu?

- Jóga při východu a západu slunce: Zažijte okamžiky klidu a harmonie, kdy se spojíte s přírodou a svým vnitřním já. 

- Turistika a horská kola: Objevte skryté krásy a tajemství Dolomit na pěších tůrách nebo z sedla horského kola. Program přizpůsobíme vaší kondici a přáním. Možností je zde opravdu mnoho!

 - Italská Gastronomie: Vychutnejte si autentické chutě Itálie, které obohatí váš zážitek z pobytu.


V ceně: 

- Program: Dvakrát denně budou probíhat lekce jógy, které budou založeny na principech zdravého pohybu. Nabídneme jak dynamické lekce, tak i lekce zaměřené na protažení, které přizpůsobíme individuálním možnostem, preferencím a aktuální náladě účastníků. Součástí programu bude také hluboká relaxační jóga nidra.

- Turistika: Procházky s průvodkyní, která zná okolí jako své boty a obohatí vaše putování vyprávěním místních legend.

- Ubytování: Nabízíme ubytování v prvním červnovém termínu v hotelu https://www.piccolohotelsciliar.com ve dvoulůžkových pokojích 

a v druhém termínu v apartmánech s kapacitou 3-4 osoby. 

- Stravování: Polopenze je zahrnuta v ceně.

Užijte si pohodlí a gastronomické požitky, které jsou pečlivě připraveny, aby vaše zážitky byly co nejlepší. 

- Doprava:  Pohodlí od začátku do konce – zajistíme pro vás dopravu. Pro ty, kteří dávají přednost vlastní dopravě, nabízíme atraktivní slevu, která činí váš pobyt ještě příjemnějším.  Kdo preferují cestovat na vlastní pěst, nabízíme možnost snížení ceny o 2500 Kč v případě vlastní dopravy. 

Odjezd ze Vsetína je naplánován na ranní až dopolední hodiny s využitím osobních vozidel či dodávek. Trasa bude vést přes Zlín, Hradiště, Hodonín, Břeclav nebo přes Brno a Mikulov, v závislosti na tom, kde budou možnosti pro nástup cestujících. Návrat domů je předpokládán ve večerních hodinách.

 Ceny a Termíny: 

- 4 Noci (14.6-18.6.24): Za úplný zážitek zaplatíte 13.250 Kč. 

- 5 Nocí (4.7-9.7.24): Pro ty, kteří si chtějí užít více, nabízíme pobyt za 15.430 Kč. 

Cena bez programu se pro rodinné příslušníky sníží o hodnotu programu a pro děti také částečně o cenu stravy.

Rezervuj si svůj pobyt zde:

na termín v červnu: https://calendiari.com/event/ZItu8r0ej0

a

na termín v červenci:https://calendiari.com/event/V3AEO9ya5k

  

Legendy a Tajemství Dolomit: 

Dolomity nejsou jen místem nádherných přírodních scenerií, ale také krajem, kde se snoubí historie s legendami. Od příběhů o Království Fanes až po tajemné legendy o čarodějnicích z 16. století, každý kout Dolomit skrývá svůj příběh. Tyto příběhy dodávají krajině jedinečný charakter a tajemnou atmosféru, která vás během pobytu bude neustále provázet. 

Nezapomenutelný Zážitek:

Přidejte se k nám a nechte se unést kouzlem, které Dolomity nabízí. Ať už hledáte klid a relaxaci, nebo toužíte po aktivním objevování, náš jóga retreat je ideálním místem pro vás.

Těšíme se na vás, abychom společně sdíleli nezapomenutelné chvíle plné pohody, relaxace a objevování.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: Petra Hrtáňová  775 263 257, Ludmila Zajícová 725 386 371


MÁTE ZÁJEM NEBO OTÁZKY? NAPIŠTE NÁM!