Rozšiřte s jógou svou komfortní zónu 

na lekcích ve Vsetíně, Valašské Polance, Hošťálkové a okolí

Co vám jóga přinese?

Lepší držení těla

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Úleva od bolesti

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Větší ohebnost

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum 

Ahoj!

Jsem velmi potěšena, že jste objevili mou nabídku a rozhodli se se mnou sdílet cestu jógy. Jmenuji se Lída a působím jako instruktorka jógy ve Vsetíně a okolí. Zvu vás, abyste se připojili k našim skupinovým lekcím, kde společně budeme objevovat tajemství jógy a pracovat na fyzickém i duševním zdraví.

Pokud preferujete osobní přístup, neváhejte se na mě obrátit s žádostí o individuální hodinu. Nabízím také možnost pravidelných firemních lekcí jógy, které mohou přispět k lepšímu pracovnímu prostředí a zdraví vašich zaměstnanců. A pro ty, kteří hledají únik od každodenního shonu, pořádám jógové víkendy a dovolené, kde můžete prohloubit svou praxi a znovu nabrat síly v krásném a uklidňujícím prostředí.

Těším se na setkání s vámi a na sdílení radosti z jógy, která mě neustále inspiruje a naplňuje. Společně můžeme růst a objevovat hlubší roviny našeho bytí. Přijďte a zažijte kouzlo jógy.

Lída

Kde všude jógujeme?

Každý týden si můžete vybrat z lekcí různé intenzity a pokročilosti na těchto místech.

Vsetín

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Valašská Polanka

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.


Hošťálková

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.

Plánované akce

HARMONIZAČNÍ SETKÁNÍ

sobota 17. 9. 2022

10 - 12h 

JÓGOVÝ VÍKEND

9. 9. - 11. 9. 2022

28. 10. - 30. 10. 2022

JÓGA PRO SENIORY S PLAVÁNÍM

úterý 8. - 9.30 h


Řekli jste o mně:

Pravidelné individuální lekce fyzioterapeutické jógy s Lídou mi konečně pomohly s problémy se zády. Navíc se po každé lekci cítím příjemně zrelaxovaná a pocit mi vydrží i několik dní.

Děkuji!

Už se nemůžete dočkat?

Spojme se na instagramu!

Každý den sdílím užitečné tipy a inspiraci pro vaši jógovou praxi a aktuální informace o vypsaných kurzech či pobytech.

CHCETE PORADIT? :)


Chcete začít s jógou a nevíte, kterou lekci si vybrat? Zvažujete individuální jógovou praxi nebo jógové lekce jako firemní benefit?

Dejte mi vědět. Těším se na vaši zprávu!

- Lída