PÁNEVNÍ DNO OČIMA  FYZIOTERAPEUTA


WORKSHOP O PÁNEVNÍM DNU: 

PROZKOUMEJTE TĚLO OČIMA EXPERTA! 

I. Uchopení základů
II. Pokračující navazující workshop


Workshopy, které vám otevřou dveře k hlubšímu porozumění a péči o váš klíčový tělesný systém: pánevní dno. Vedené zkušenou fyzioterapeutkou Veronikou Haberlandovou, s téměř třicetiletou praxí v oblasti fyzioterapie a dvacetiletým zaměřením na gynekologickou rehabilitaci. Tento kurz vás zavede do světa, kde teorie a praxe jdou ruku v ruce pro vaše zdraví a pohodu.

Co se naučíte:

- Pochopení těla:  Objasníme, jak jsou pánevní dno a břicho neodmyslitelně spojené a jak toto propojení vytvoří vaše celkové zdraví.

- Ovládání pánevního dna:  Získejte schopnosti aktivace a relaxace pánevního dna, což je klíčové pro udržení jeho zdraví a správné funkčnosti.

- Propojení svalových skupin:  Zjistíte, jak správné ovládání pánevního dna může pozitivně ovlivnit celkovou funkci a zdraví vašeho těla.

- Využití v každodenním životě:  Odhalte, jak integrovat techniku ​​práce s pánevním dnem do vaší každodenní rutiny a zlepšit vaši kvalitu života.

O lektorovi:

Veronika Haberlandová přináší bohaté zkušenosti získané během práce v různých zdravotnických zařízeních. S každým klientem pracuje individuálně, považuje ho za celek a snaží se vyhovět jeho jedinečným potřebám a cílům.

Přidejte se k nám na tento inspirativní workshop, který vám přinese nejen cenné informace, ale především praktické zkušenosti pro lepší pochopení a práci s vaším tělem. Zažijete příjemně strávený čas plný nových poznatků, interaktivních cvičení a účinných metod, díky nimž vaše pánevní dno nejen lépe pochopíte, ale také zdravě a efektivně využijete ve svůj prospěch.

Pro koho je workshop určený:

Workshop je určen pro každého, kdo má zájem prohloubit své porozumění vlastnímu tělu a naučit se, jak o něj lépe pečovat. Jeho obsah je vhodný a inspirující pro široký spektrum účastníků.

Workshop je zvláště vhodný pro ženy, které se potýkají s následujícími problémy:

- bolestmi v oblasti pánve, bederní páteře a kyčelních kloubů,

- menstruačními bolestmi,

- inkontinencí moči,

- endometriózou,

- při plánování těhotenství,

- nepravidelnou menstruací a poruchami menstruačního cyklu,

- poklesem orgánů malé pánve,

- bolestmi hlavy,

- diastázou břišních svalů,

- pro ženy 3 a více měsíců po porodu.

Upoutávka na Workshop: Pánevní dno očima fyzioterapeuta

Pro začátečníky I.

Je velmi důležité, aby začátečníci pochopili všechny souvislosti, mohli se dotknout, nacítit své tělo a získali základní informace o pánevním dnu.

Pro pokročilé II.

Pro ty, kteří už mají nějaké zkušenosti a základní informace, jsme připravili pokračování a nadstavbu, aby se nikdo nenudil a všichni si odnesli nové poznatky.

Naším cílem je, aby nikdo nebyl zklamaný nebo zmatený. Chceme zajistit, že začátečníci získají klíčové základy a pokročilí budou mít možnost prohloubit své znalosti a dovednosti.

Co budeme dělat:

Cvičení se S-bally, overbally a malými optibally (jehláčky): Tyto pomůcky nám pomohou lépe procítit a aktivovat svaly pánevního dna.

Sebepéče a autorelaxace: Naučíme vás techniky automasáže s míčky i bez nich, které vám pomohou uvolnit napětí a zlepšit pohodu.

Obličejová oblast a ústní dno: Zaměříme se na uvolnění svalů této oblasti a aktivaci svalů pánevního dna prostřednictvím úst a bránice. Použijeme k tomu abdominální píšťalky. - pouze u II.

Trupová stabilizace: Procítíme celkovou stabilizaci trupu v různých polohách a pohybech, abychom dosáhli lepšího propojení celého těla.

Věříme, že strávený čas na našem workshopu bude pro vás inspirativní a pomůže vám změnit pohled na péči o vlastní tělo.

Těšíme se na vás!

Kdy: 21.9.2024 od 9:00 do 12:00

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/yZS9RtKJLk

Kdy: 28.9.2024 od 9.00 do 12.00

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/jWWkrBJKMk

Cena: 1200 Kč I.  II. + 130 Kč cena za abdominální píšťalu, kterou si odnesete domů.