PÁNEVNÍ DNO OČIMA  FYZIOTERAPEUTA


WORKSHOP O PÁNEVNÍM DNU: 

PROZKOUMEJTE TĚLO OČIMA EXPERTA! 


Workshop, který vám otevře dveře k hlubšímu porozumění a péči o váš klíčový tělesný systém: pánevní dno. Vedený zkušenou fyzioterapeutkou Veronikou Haberlandovou, s téměř třicetiletou praxí v oblasti fyzioterapie a dvacetiletým zaměřením na gynekologickou rehabilitaci. Tento kurz vás zavede do světa, kde teorie a praxe jdou ruku v ruce pro vaše zdraví a pohodu.

Co se naučíte:

- Pochopení těla:  Objasníme, jak jsou pánevní dno a břicho neodmyslitelně spojeni a jak toto propojení vytvoří vaše celkové zdraví.

- Ovládání pánevního dna:  Získejte schopnosti aktivace a relaxace pánevního dna, což je klíčové pro udržení jeho zdraví a správné funkčnosti.

- Propojení svalových skupin:  Zjistíte, jak správné ovládání pánevního dna může pozitivně ovlivnit celkovou funkci a zdraví vašeho těla.

- Využití v každodenním životě:  Odhalte, jak integrovat techniku ​​práce s pánevním dnem do vaší každodenní rutiny a zlepšit vaši kvalitu života.

O lektorovi:

Veronika Haberlandová přináší bohaté zkušenosti získané během práce v různých zdravotnických zařízeních, včetně 15leté praxe v Remyosu a nyní v Rehavsetin. S každým klientem pracuje individuálně, považuje ho za celek a snaží se vyhovět jeho jedinečným potřebám a cílům.

Přidejte se k nám na tento inspirativní workshop, který vám přinese nejen cenné informace, ale především praktické zkušenosti pro lepší pochopení a práci s vaším tělem. Zažijete příjemně strávený čas plný nových poznatků, interaktivních cvičení a účinných metod, díky nimž vaše pánevní dno nejen lépe pochopíte, ale také zdravě a efektivně využijete ve svůj prospěch.

Pro koho je workshop určený:

Workshop je určen pro každého, kdo má zájem prohloubit své porozumění vlastnímu tělu a naučit se, jak o něj lépe pečovat. Jeho obsah je vhodný a inspirující pro široký spektrum účastníků.

Workshop je zvláště vhodný pro ženy, které se potýkají s následujícími problémy:

- bolestmi v oblasti pánve, bederní páteře a kyčelních kloubů,

- menstruačními bolestmi,

- inkontinencí moči,

- endometriózou,

- při plánování těhotenství,

- nepravidelnou menstruací a poruchami menstruačního cyklu,

- poklesem orgánů malé pánve,

- bolestmi hlavy,

- diastázou břišních svalů,

- pro ženy 3 a více měsíců po porodu.

Věříme, že strávený čas na našem workshopu bude pro vás inspirativní a pomůže vám změnit pohled na péči o vlastní tělo.

Těšíme se na vás!

Kdy: 25.5.2024 od 9:00 do 12:00

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/P-ZQmasDzE obsazeno

Kdy: 8.6.2024 od 9.00 do 12.00

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/KNUK5KAduk

Cena: 1200 Kč