TÉMA:

 se připravuje

 

  PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU.

VÍTE, CO JE TO TEN NEJCENNĚJŠÍ DAR, KTERÝ JSTE KDY DOSTALI?ANO, JE TO VÁŠ ŽIVOT A VAŠE TĚLO. MÁLOKDO SI UVĚDOMÍ, ŽE NAŠE TĚLO NENÍ JEN STROJ, KTERÝ NÁS DOSTÁVÁ Z BODU A DO BODU B, ALE JE TO NÁŠ NEJBLIŽŠÍ SPOLEČNÍK NA CELÝ ŽIVOT.A JAK SE O NĚJ STARÁME, ODRÁŽÍ SE VE VŠEM, CO DĚLÁME.

NAŠE TĚLO JE MISTROVSKÉ DÍLO

Dokáže nám říct, kdy potřebuje odpočinek, více pohybu, nebo kdy je čas zpomalit. Ale žijeme v době, kdy všechno musí být rychlé, efektivní a produktivní. Často zapomínáme poslouchat, co nám naše tělo říká. A to je chyba.

INSTINKT TĚLA

Vraťme se k přirozenosti. Naše tělo má instinkty, které jsou zde od pradávna. Je důležité jim naslouchat. Máte pocit, že potřebujete přestávku? Udělejte si ji. Pociťujete nutkání se pohnout, běhat, tancovat? Nepodceňujte to. Pohyb je klíčem k dobře fungujícímu tělu i mysli.

SPÁNEK A ODPOČINEK

Důležitost spánku nemůže být přeceněna. V noci se naše tělo regeneruje, opravuje. Nedostatek spánku může mít vážné následky nejen pro naše fyzické, ale i psychické zdraví. Najděte si svůj spánkový rytmus a snažte se ho dodržovat.

NÁVRAT K PŘIROZENÝM INSTINKTŮM

V dnešním světě plném technologií a rychlého životního stylu je snadné zapomenout na to, co je pro naše tělo přirozené. Ale není nikdy pozdě se vrátit. Začněte malými kroky. Poslouchejte své tělo. Dávejte mu, co potřebuje, ať už jde o pohyb, spánek, nebo odpočinek. 

PAMATUJTE, PÉČE O TĚLO NENÍ SOBECKÁ. 

Je to základ pro šťastný a vyrovnaný život. Jaký krok uděláte dnes, byste se o své tělo postarali lépe? Vaše tělo j dar a mluví svoji vlastní řečí... Nauč se ji poslouchat.

JAK PROBÍHÁ HAMONIZAČNÍ SETKÁNÍ - PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU

Vždy se sejde skupinka lidí, která řeší podobná témata. Tím je pro nás jednodušší pochopit, co se nám děje a poté to opustit a propustit ze svého těla, tak aby nám bylo dobře. Ke skupinkovým setkání proudí velká podpora. Skupinka se navzájem podpoří. Pomůžeme si vzájemně v sobě navýšit vibrace a společně propustit bolístky, nepochopení, strachy, omezení…. 

Po přivítání si toto téma rozebereme a najdeme odpověď na to, co se v nás odehrává a co nás omezuje. Ve stavu příjemné relaxace uvolníme a přepíšeme to, co nás omezuje. Sjednotíme a doplníme svoji energii. Propojíme se plně se svým tělem a přijmeme ho. Každému zvlášť se věnuji osobním dotykem přes oblečení, který je velmi příjemný a účinný k propuštění toho, co nás na naší cestě omezuje. V propojení harmonizace a dotyku získáte možnost opustit vše, co vás omezuje. Působí do hloubky, až do prvopočátku naší cesty. 

Energie výměnou: 1 300 Kč

Kdy: sobota 20.4. 24 od 14.00 do 17.00

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/-5gj5_tJd0

Lektor: Ivana Stará


Mým darem je aktivace samoobnovujících a regeneračních procesů v těle, spuštění životodárné energie. Její pomocí tak během harmonizace odstraníme a uvolníme všechny bloky, programy, přesvědčení a vazby, která nám brání být v propojení se svojí božskou podstatou. Uvolníme nezpracované emoce. Vše se obnoví do svého božského počátku. V propojení s naší Božskou přirozeností, se ponoříme v plně otevřeném vědomí na úrovni mimosmyslového vnímání do symfonie lásky a porozumění všeho co je v nás a kolem nás. Pojďte se naučit číst v sobě.

Skupinová harmonizace má své kouzlo v tom, že bytosti, které si zavolá toto téma je i nějakým způsobem spojuje. Navzájem si mohou být oporou. Pojďte objevit svoji moudrost a umožnit si poznat svoji skutečnou sílu. Prohloubit své dary a tvořivost.
Skupinová spolutvorba má velkou podporu Z Božství. Vše proudí v harmonii, bez omezení myšlenkových schémat a omezení. Symbióza a porozumění, tvorba v radosti v tomto období novém období.


Harmonizací provází: Ivana Stará https://znovunalezeni-harmonie.cz/


Říká Iva o svém poslání: 

Vybrala jsem si možnost lidem otevřít  nahlédnout do sebe, do toho co vše se v nich skrývá jako jsou: moudrost, radost, laskavost, hravost, bezpečí, stabilita, láska a hodnota v sebe. Ukazuji lidem jak žít plnohodnotný život, plný naplnění se spoustu splněných přání a možnost využít tvárnosti svého těla. Tělo je totiž součástí našeho vědomí a umí se nastavit tak, jak ho vnímáme, a to tvorby v laskavosti s možností splnění jakéhokoliv přání, jenž s námi souzní.


Jeden z mých darů je mé energetické aktivační pole, které je aktivní pro Vás i před harmonizací. Je to příprava na aktuální téma dané harmonizace nebo semináře, které Vás čeká. V této fázi se připravíte na to, že až půjdeme v harmonizaci do hloubky, tak už budete v daném tématu ukotveni. Po harmonizaci nastává období, které je také velmi silně podpořeno. Záleží na každém jak nechá energii působit na svůj nový proces po harmonizaci. 

Harmonizační proces se spouští Vaším přihlášením. Jedná se o proces probíhající na mnoha úrovních a v několika fázích.

Vážím si Vaší energie i mé. A proto jsem zvolila formu úhrady harmonizace předem. Aby bylo vše v energetické rovnováze. Kdyby došlo k tomu, že se v daný termín nemůžete sezení účastnit, můžete využít harmonizační propojení na dálku. Harmonizace tak proběhne, jako byste byli na místě.

Děkuji za pochopení a respekt k mé práci, životní energii i darům.MÁTE ZÁJEM NEBO OTÁZKY? 

NAPIŠTE MI.