JÓGA VÍKEND NA JIŽNÍ MORAVĚ

VÍKEND S JÓGOU A WELLNESS VE WELLNESS & WINE HOTEL VOLARIK

Prožijte očarující víkend plný jógy, wellness a vína v nádherném prostředí Wellness & Wine Hotelu Volarik, situovaném v srdci malebného Mikulova, který je často přirovnáván k italskému klenotu díky své architektuře a vinařské tradici. Tento jedinečný zážitek se odehrává ve dnech 8. až 10. března 2024 a je ideální příležitostí, jak si odpočinout od každodenního shonu a načerpat novou energii.

Pobyt v luxusním čtyřhvězdičkovém Wellness & Wine Hotelu Volarik je zárukou prvotřídního komfortu a exkluzivních služeb. Ubytování nabízí dechberoucí výhledy na historické centrum Mikulova, okolní vinice, Pálavské vrchy a známý Svatý kopeček.

Během víkendového pobytu v Wellness & Wine Hotelu Volarik se účastníci mohou těšit na komplexní jógový program. Jóga zde není pouze formou relaxace, ale i aktivním způsobem, jak posílit tělo a zlepšit jeho funkčnost.

Cvičení jógy bude zahrnovat prvky tzv. \"fyzioterapeutické zdravé jógy\", což znamená, že každá pozice (ásana) bude upravena tak, aby respektovala anatomické nastavení těla, jeho fyziologické limity a zároveň poskytovala prostor pro jeho posílení a zvýšení flexibility. Tento přístup umožňuje praktikovat jógu bezpečně a efektivně, zatímco se zároveň dostáváte do stavu, kdy můžete pocítit příjemné prohřátí svalů a zvýšení srdečního tepu.

Zaměříme na postupné vedení od jednodušších pozic až po složitější sestavy, které budou vhodné pro všechny úrovně praxe. Kromě toho bude důraz kladen na správné provedení asán a jejich vhodné modifikace s použitím pomůcek, jako jsou bloky, ručníky a polštáře, aby se zajistilo, že každý účastník bude moci cvičit bezpečně a v souladu se svými individuálními potřebami.

Dechové techniky budou zahrnovat metodu Buteyko, která je známá svým přístupem k regulaci dechu s cílem optimalizovat příjem kyslíku a zlepšit celkové zdraví dýchacího systému. Buteykovy cvičení se zaměřují na snížení frekvence a hloubky dýchání, což může vést k lepšímu uvolnění, snížení stresu a zlepšení spánku.

Další dechovou technikou, která bude součástí programu, je metoda Oxygen Advantage, která využívá principů zlepšení dechové efektivity a zvýšení tolerance na oxid uhličitý. Praktiky zahrnuté v této metodě pomáhají zlepšit výkonnost, snížit únavu a posílit imunitní systém.

Celkově bude jógový program na tomto víkendu zaměřen na harmonické propojení těla a mysli, posílení těla a zlepšení dechové efektivity. Účastníci odcházejí nejenom s pocitem fyzického prospěchu, ale i s nástroji, které mohou využívat v každodenním životě k udržení zdraví a vitality.

Během pobytu na vás čeká jedinečné SKY wellness na střeše hotelu, kde si v luxusním prostředí vychutnáte relaxaci s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Kromě toho máte neomezený přístup do Kelo sauny a přírodního biotopického jezírka, kde můžete zažít osvěžující otužování.

Program víkendu je pečlivě sestaven tak, aby spojil fyzické cvičení a duševní pohodu. Ranní i odpolední jógové lekce jsou zaměřené na techniky vědomého a funkčního dýchání a propojení pohybu s dýcháním, čeká vás i hluboká relaxace pomocí joganidry.

Nechte se rozmazlovat bohatými snídaněmi formou švédských stolů a tříchodové luxusními večeře, která je součástí vašeho pobytu. Navíc se můžete těšit na řízenou degustaci vín, kde vám someliér představí ty nejlepší místní vzorky.

Pro ty, kteří by rádi prozkoumali okolí, je možnost zapůjčení kola nebo elektrokola. Můžete se vydat na objevování krás vinařského kraje, procházet se po historickém Mikulově, navštívit Svatý kopeček nebo zříceninu Kozí hrádek.

Celková cena za tento nezapomenutelný víkend je 6800 Kč a rezervovat si své místo můžete přímo na odkaze: https://calendiari.com/event/z0W-T_JdmU

Nezmeškejte příležitost obnovit svou energii a užít si nevšední kombinaci relaxace, jógy a gastronomických zážitků ve Wellness & Wine Hotelu Volarik.