PLÁNOVANÉ AKCEGALERIE PROBĚHLÝCH AKCÍ

ŘEKLY JSTE O NÁS

Monika:

Ahojte holky, děkuji za doplňující recepty a tipy na knihy a tak. Ale hlavně ještě jednou děkuji za bezva víkend J Své nefalšované nadšení projevuji na veřejnosti, takže příště se nás možná objeví víc.

Bety:

Krasný večer, jen pár slov, po dlouhé době krasný a nezapomenutelný víkend, plný světla a smíchu, nových tváří, věcí a také poznání svého těla : -) , za mě a maminku povedená akce, spojení Vás dvou je prostě povedené, přijemný hlas, pěkně vysvětlené lekce, přirozenost je největší plus všeho, na nic si ,,nehrajete" a toho si moc vážím! Místo bylo také velmi příjemné, tak jen díky za vše a doufám, že to nebylo naposledy a brzo se potkáme, příjemné dny. 

Lenka:

Moc děkuji. Bylo to celé inspirativní a krásné.

Lenka:

Díky moc za bezva víkend.Neměnila bych vubec nic ,protože se mi líbilo jak jste to měly všechno perfektně vymyšlené.Vyhovoval mi i hotel že jsme se nemusely převlékat ani k jídlu. Příště pojedu určitě zase,protože tento víkend pro mě znamenal uvolněni,relax ,poznaní něčeho nového a užitečného a celkovou pohodu plnou smíchu.Taky se mi líbilo jak jste se s Liduškou skvěle doplnovaly.

Erika:

Moc děkujeme za zorganizování super víkendu, zajištění všeho potřebného, výborných dobrůtek, super nálady a atmosféry :-) Byla to moje první zkušenost s jógovým víkendem tohoto druhu a určitě ne poslední :-) Moc jsem si to užila od začátku do konce, bylo to tak hezky nakombinované, od každého něco, takže všichni měli možnost si vyzkoušet různé druhy jógy i meditace. Do toho krásně nachystané prostředí, omalovánky, karty... smoothie...a ty pomazánky!!! Jste vážně moc šikovné i s Lídou :-)Příště jen navrhuji dát si ještě společný závěrečný goodbye drink :-)