JÓGA WELNESS VÍKEND 

Prožijte nezapomenutelný víkend plný jógy a relaxace v malebném prostředí Polských Beskyd. Přidejte se k našemu jóga wellness víkendu a dopřejte si chvíle klidu a obnovy.

Nabízíme vám rozmanitý program, který zahrnuje bohatou ásánovou praxi, zdravotní chi-kung, osvěžující ranní pranájamu, om healing pro harmonizaci těla a mysli, a uklidňující večerní meditaci jóga nidru.

Zažijte s námi dynamickou jógu, včetně Pozdravů Slunci pro skvělý start dne, a prohloubíme znalosti jógy s aplikací principů DNS (Dynamická Neuromuskulární Stabilizace), které podporují správnou tělesnou strukturu a funkci.

Prozkoumáme společně techniky dýchání, které nejen zlepší vaše dýchací funkce, ale také aktivují léčebné procesy ve vašem těle. Průvodci na této cestě k harmonii a zdraví budeme já, Lída, a Gabča, kterou můžete více poznat na jejích webových stránkách: https://g-joga.webnode.cz

Vaše pohodlí je naší prioritou, proto je v ceně zahrnuta polopenze, přístup k wellness zařízením, bazénu a fitcentru. Ubytování je připraveno ve dvoulůžkových, nebo rodinných pokojích, a je možné přibrat i vaše blízké.

Termín: 15. - 17. března 2024. 

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/kPW2Sa114U

Místo konání: Rekreační dům Wisla. Podrobnosti naleznete na: https://dwbeskidy.com.pl/

Cena: 3700 Kč s plným programem. Bez programu je cena 2500 Kč. Pro děti do 12 let je cena 1700 Kč a pro ty nejmenší do 3 let je účast zdarma.

Nenechte si ujít příležitost nabrat novou energii a osvěžit tělo i ducha v kouzelném prostředí Beskyd. Těšíme se na vás!MÁTE ZÁJEM NEBO OTÁZKY? NAPIŠTE MI.