JÓGA WELNESS VÍKEND V POLSKÝCH BESKYDECH

Prožijte víkend plný jógy a relaxace v idylickém prostředí Polských Beskyd, který si zaručeně zapamatujete. Připojte se k nám na jóga wellness víkend a věnujte si chvíle klidu a obnovy.

Připravili jsme pro vás pestrou nabídku aktivit, mezi které patří bohatá praxe ásán, povzbuzující ranní pranájáma, om healing pro vyvážení těla a mysli, a uklidňující večerní meditace jóga nidra.

Očekávejte dynamickou jógu, včetně Pozdravů slunci, které skvěle nastartují váš den. Dále se zaměříme na prohloubení vašich znalostí jógy s využitím principů DNS (Dynamická Neuromuskulární Stabilizace) podporujících správnou tělesnou strukturu a funkcionalitu.

Budeme se také věnovat technikám dýchání, které nejen zlepší vaše dýchání, ale rovněž podpoří léčebné procesy ve vašem těle. Vašimi průvodci na této cestě za harmonií a zdravím budou Lída a Gabča, se kterou se můžete blíže seznámit na jejích webových stránkách: https://g-joga.webnode.cz

Zajištěné je vaše maximální pohodlí, v ceně je zahrnuta polopenze, přístup k wellness zařízením, bazénu a fitness centru. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových nebo rodinných pokojích, s možností přidání dalších osob.


Termín: 11. - 13. října 2024. 

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/OsAx-jDAGU

Termín: 18. - 20. října 2024.

Přihlásit se můžete zde: https://calendiari.com/event/iSOnwAlw3U


Místo konání: Rekreační dům Wisla. Podrobnosti naleznete na: https://dwbeskidy.com.pl/

Cena: 3990 Kč s plným programem. Bez programu je cena 2700 Kč. Pro děti do 12 let je cena 1800 Kč a pro ty nejmenší do 3 let je účast zdarma.

Nenechte si ujít příležitost nabrat novou energii a osvěžit tělo i ducha v kouzelném prostředí Beskyd. Těšíme se na vás!MÁTE ZÁJEM NEBO OTÁZKY? NAPIŠTE MI.